Pulmafloristika
Lilled loovad meeleolu..:)
Lilleseaded ja pruudikimp annavad edasi peo üldise iseloomu ja aitavad luua pidulikku meeleolu. Selleks, et pidu tuleks just selline nagu Teie visioon ette näeb, oleks tore kui pruutpaar teaks, mida nad täpselt soovivad oma pulmas näha. Kõigist lilleseadetest tähtsaim on muidugi pruudikimp See on õrn ning naiselik ja toob välja pruudi iseloomu. Pulmakimbu valmistamisel paneme erilist tähelepanu kvaliteedile, kus iga õis on hoolikalt valitud, et see pika (vahel kuuma, vahel vihmase või üldse külma) päeva üle elaks ja oleks õhtu hilistel tundidel sama ilus kui oli hommikul. Lillevalik sellesse kimpu tuleb teha pruudil endal- olenevalt pulma stiilist, pruudi soovidest ja ka peo asukohast ja üldisest atmosfäärist.
Lisaks pruudikimbule pakume ka pulmafloristikat- nt. peigmehe rinnanõela, autokaunistuse, lauakaunistuse, sildikaunistuse, peapärja, pulma kaare kaunistuse ja palju muude installatsioonide näol! 

Oleme teie jaoks olemas!
Hinnapäringu ja üksikasjadest arutamiseks saatke meile e-mail ja leiame koos parima lahenduse, mis just teie soovide ja visiooniga ühtiks!

info@poppylillestuudio.ee
+372 57800 714