VEEBIPOE MÜÜGI-JA TAGASTUSTINGIMUSED

Veebipoe www.poppylillestuudio.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Gihvt Deko OÜ (registrikood 16166197), asukohaga Rannamõisa tee 4F, Tallinn 13516.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud

toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS

Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Alkoholimüük toimub vaid täisealistele ja toote kättetoimetamisel kontrollib kuller ostja vanust isikut tõendava dokumendi alusel. Alkohoolsete toodete müük toimub ajavahemikul 10:00-22:00. 

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, täpsemalt Tallinn ja lähiümbrus. Tallinnast väljapoole tarnimisel arvestatakse kulud individuaalselt.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:

‘’Tulen ise järgi’’ või kasutada meie enda firma kullerteenust.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Kaup jõuab kliendini miinimum paari tunni ja maksimum 2-tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Hinnakiri:

E-L 7,5€ (Tallinn)

E-L 12€ (Tallinna lähiümbrus- Viimsi, Maardu, Peetri, Jüri, Saku, Saue, Tabasalu)

Taganemisõigus

Te saate tellimuse tühistada, teatades sellest meile ette vähemalt 48 tundi enne kohaletoimetamise kuupäeva (laupäeviti, pühapäeviti või pühade ajal tehtud või tühistatud tellimused loetakse laekunuks järgmisel tööpäeval). Sel juhul teeme täieliku tagasimakse. Kui tühistamisteade saadetakse vähem kui 48 tunni jooksul, makstakse teile raha tagasi ainult juhul, kui teie tellimuse ettevalmistamine pole tühistamise ajal veel alanud.

Kui lillede saaja keeldub lilli ilma põhjuseta vastu võtmast, tuleb arve tasuda täies ulatuses.

Samuti on õigus taganeda töötoa osalemist, kui annate sellest teada vähemalt 48 tundi enne töötoa toimumise aega. Muudel juhtudel osalemistasu ei tagastata.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni 2 päeva jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 14-päeva jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@poppylillestuudio.ee või helistada telefonil: + 372 57 800 714.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15-päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@poppylilestuudio.ee või helistada telefonil: +372 57 800 714.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin: https://ttja.ee/tarbijavaidluste-komisjon. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=ET.

.